Notka #1

Wymyśliłam cykl “Notek” – czyli z założenia krótkich notatek na różne tematy. Szczerze mówiąc taki podobny pomysł chyba gdzieś podpatrzyłam… Muszę sobie tylko przypomnieć gdzie! Na pewno na jednym z miliona blogów, które ostatnio z taką pasją przeglądam! Jak znajdę / przypomnę sobie / autor pomysłu sam się przypomni to dam Wam znać!

Z założenia taka krótka notka ma nie być nie wiadomo jak długim i nudnawym wpisem, ale krótką refleksją. Czymś co przyszło mi do głowy i z jakiegoś powodu stwierdziłam, że mogłabym o tym napisać. Myślę, że może to być:

  • jakieś stwierdzenie, wysnute na podstawie mniej lub bardziej uważnej obserwacji świata naokoło
  • spostrzeżenie związane z ludźmi, którzy mnie otaczają i których staram się (a przynajmniej powinnam) z zaangażowaniem i przejęciem słuchać, bo mają bardzo dużo ciekawego do powiedzenia
  • opinia na temat życia / książki / filmu / muzyki

Czyli ogólnie taka notka to nie długi post, bo czasem po prostu nie ma się co rozpisywać! A oto przykład. Wypowiedź na temat piosenki, którą zapewne kojarzycie: Notka #2 – Micromusic.

Myślę, że cykl notek będzie się przewijał w każdej z moich kategorii, bo czasem coś wspomnę o Szwecji, czasem o codziennym szarym życiu, a innym razem o akustyce lub innych zainteresowaniach.