Home

Hejsan! Mam na imię Ola i w wolnym czasie oddaję się z pasją poszukiwaniu samodzielnego mieszkania w Göteborgu. W międzyczasie pracuję, dzielę mieszkanie z randomowymi ludźmi oraz próbuję rozwijać swoje jakże rozliczne talenty. Zagorzała chórzystka, ogromna plotkara, dobra słuchaczka i świeżo upieczony inżynier to właśnie ja.

Kilka srok za ogon

A to mój blog. Witajcie! W końcu dojrzałam do chwili, żeby podzielić się z Wami trochę moimi przemyśleniami. Dopiero zaczynam, więc nie ma tu jeszcze wiele do oglądania poza paroma postami. Ale będzie coraz więcej. Obiecuję. Jako jedni z moich pierwszych czytelników musicie być bardzo wyrozumiali. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i zostaniecie na dłużej!

Kilka srok za ogon – czyli o czym tu poczytacie?

Nazwa zobowiązuje! Ciągnę tutaj kilka srok za ogon – trochę o Szwecji, trochę o akustyce, a trochę o moich zainteresowaniach i po prostu o życiu. Czyli o ludziach, chórze, jedzeniu, podróżach małych i dużych, dobrych (mam nadzieję) filmach i książkach oraz  innych przyjemnościach. Ogólnie ma tu być bardzo pozytywnie. A czy jest – to już oceńcie sami! Wszelkie komentarze, uwagi i konstruktywna krytyka mile widziane!