O mnie

Hejsan! Mam na imię Ola i w wolnym czasie już nie oddaję się z pasją poszukiwaniu samodzielnego mieszkania w Göteborgu, bo je znalazłam. Teraz nagle moją miłością stało się sudoku. Uzależniłam się! Codziennie rozwiązuję po kilka sudoku zamiast usiąść z książką czy nad szwedzkim… Ale któż zrozumie tajemnice ludzkiego mózgu. Jak mój mózg potrzebuje takiej rozrywki to mu ją dostarczam. W międzyczasie pracuję oraz próbuję rozwijać swoje jakże rozliczne talenty. Zagorzała chórzystka, ogromna plotkara, dobra słuchaczka i (już nie tak) świeżo upieczony inżynier to właśnie ja. Cześć.

Kilka srok za ogon

KILKA SROK ZA OGON – CZYLI O CZYM TU POCZYTACIE?

A to mój blog. W końcu dojrzałam do chwili, żeby podzielić się z Wami trochę moimi przemyśleniami. Dopiero zaczynam, więc proszę o dużo cierpliwości, konstruktywnej krytyki i wsparcia. Jako jedni z moich pierwszych czytelników musicie być bardzo wyrozumiali. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i zostaniecie na dłużej!

Nazwa zobowiązuje! Ciągnę tutaj kilka srok za ogon – trochę o Szwecji, trochę o akustyce (z przymrużeniem oka, a czasem bardziej serio), a trochę o moich zainteresowaniach i po prostu o życiu. Czyli o ludziach, chórze, jedzeniu, podróżach małych i dużych, dobrych (mam nadzieję) filmach i książkach oraz  innych przyjemnościach. Ogólnie ma tu być bardzo pozytywnie. A czy jest – to już oceńcie sami! Wszelkie komentarze i uwagi mile widziane!